Zwycięstwo z UKS Bachus Zielona Góra

    W niedzielne popołudnie zebrani kibice zobaczyli dobry mecz w wykonaniu juniorów młodszych. Zespół prowadzony przez Dariusza Wojtala i Mariusza Kwiatkowskiego w dobrym stylu pokonał zespół prowadzony przez Ireneusza  Łuczaka UKS Bachus Zielona Góra 34:20 (18:9). Młodzi zawodnicy naszego klubu od samego początku narzucili swój styl gry.

Czytaj więcej: Zwycięstwo z UKS Bachus Zielona Góra

Powołania do kadry Lubuskiego

Powołania do kadry województwa lubuskiego.
Trener koordynator  Marek Książkiewicz powołał do kadry wojewódzkiej juniorów 10 zawodników TS ZEW Świebodzin. Jest to duże wyróżnienie dla zawodników jak i trenerów. Obecnie podopieczni Dariusza Wojtali i Mariusza Kwiatkowskiego przed ostatnim meczem zajmują drugie miejsce i już są pewni awansu do mistrzostw Polski.
Czytaj więcej: Powołania do kadry Lubuskiego

Awans do Mistrzostw Polski

TS ZEW Świebodzin 2003 Drużyna juniora młodszego kolejkę przed zakończeniem rozgrywek w ramach Lubuskiej Ligi Piłki Ręcznej zapewniła sobie awans do Mistrzostw Polski. To oznacza, że znalazła się w gronie 32 drużyn w Polsce walczących o mistrzostwo Polski. W przedostatniej kolejce przeciwnikiem zespołu byli klubowi koledzy z TS ZEW II Świebodzin. Drugi zespół co prawda zagrał w okrojonym składzie ale mecz mógł się podobać kibicom.

Czytaj więcej: Awans do Mistrzostw Polski
COPYRIGHT@ 2019 TS ZEW ŚWIEBODZIN