Nieudana wyprawa do Zabrza

W dniach 17 - 19.05.19 w Zabrzu odbyła się 1/8 MP o Puchar ZPRP w kategorii młodzik. W grupie rywalizowaliśmy z Agrykolą Warszawa, Pogonią Zabrze oraz Kusym Kraków.

Młodzik w Świdnicy

W dniach 10-12 maja zespół TS ZEW Świebodzin zespół młodzika, rocznik 2005 uczestniczył w turnieju towarzyskim o Puchar Ziemi Świdnickiej, organizowanym przez APR Świdnica. Na turniej została zaproszona śmietanka Polskiego szczypiorniaka, takie marki jak Zabrze, Płock czy Legnica to znane ośrodki na mapie szczypiorniaka.

16 na 16 młodzik bez porażki

Ostatnia 16 kolejka rundy zasadniczej i 16 zwycięstwo z rzędu. Mecz bardzo szybki z dwóch stron.Znowu wielka radość ponieważ wszyscy prócz dwóch zawodników od zadań obronnych zapisali się w protokole z trafioną bramką. Teraz koncentrujemy się na dalszych przygotowaniach do rozgrywek centralnych. Czytaj więcej: 16 na 16 młodzik bez porażki

Młodzik w 1/8 Mistrzostw Polski

W dniach 03 - 05.05.2019 w Obornikach Wielkopolskich odbyła się 1/16 finałów MP o Puchar ZPRP w kategorii młodzik.

PIĄTEK :Pierwszy mecz rozegraliśmy z Gwardią Koszalin. Nie był to najlepszy mecz w naszym wykonaniu. Wręcz przytłoczyła nas nazwa turnieju. Chłopcy zapomnieli w pierwszej połowie o zasadach gry w piłkę ręczną co skutkowało, że na przerwę schodziliśmy z 12 punktową stratą do Gwardzistów.

15 wygrana z rzędu

Młodzik

Cieszy 15 mecz wygrany z rzędu oraz to, że oprócz naszego bramkarza Michała Pilichowskiego oraz zawodnika głównie od zadań obronnych Damiana Gadomskiego każdy rzucił bramkę.