Porażka w derbach lubuskiego

Lubuskie derby dla Nowej Soli. Zespół z Nowej Soli po bardzo dobrym spotkaniu wygrywa lubuskie derby 26:20. Pierwsze minuty należały do gospodarzy. Dwie indywidualne akcje Piotra Tomczyka i akcja z koła Mateusza Kowalaszka, w piątej minucie prowadzimy 3:1.

Czytaj więcej: Porażka w derbach lubuskiego

Lubuskie derby II ligi TS ZEW - UKS Trójka Nowa Sól

Zapowiedź 25 kolejki II ligi mężczyzn.

W najbliższy weekend czeka nas nie lada mecz. W sobotę w naszej hali WIELKIE LUBUSKIE DERBY. Zespół seniorów będzie walczył o trzy punkty z UKS Trójka Nowa Sól. W I rundzie nowosolanie po bardzo zaciętym meczu wygrali 26:21.

Czytaj więcej: Lubuskie derby II ligi TS ZEW - UKS Trójka Nowa Sól

24 kolejka II ligi TS ZEW - MKS Tęcza Kościan

Zapowiedź 24 kolejki II ligi mężczyzn

 W najbliższy weekend już 24 kolejka II ligi piłki ręcznej. Nasz zespół podejmować będzie czwarty zespół MKS Tęcza Kościan. Przeciwnik ma duże szanse stanąć na podium rozgrywek ligowych.

Czytaj więcej: 24 kolejka II ligi TS ZEW - MKS Tęcza Kościan

Przegrana z Tęczą

24 kolejka II ligi mężczyzn bez punktów dla ZEW-u. Po bardzo wyrównanym meczu to MKS Tęcza Kościan wraca z tarczą do wielkopolski. Nasza drużyna dobrze weszła w mecz.

Czytaj więcej: Przegrana z Tęczą

Wygrana w III lidze

Lubuska III Liga mężczyzn.

Trzecie z rzędu w III lidze zwycięstwo odniosło zaplecze seniorskiego zespołu. W niedzielny wieczór TS ZEW II Świebodzin pewnie pokonał UKS NUKLEON Kostrzyn, 33:21. Zespół prowadzony przez parę trenerów Dariusza Wojtala i Mariusza Kwiatkowskiego od początku narzucił swoje warunki gry.

Czytaj więcej: Wygrana w III lidze
COPYRIGHT@ 2019 TS ZEW ŚWIEBODZIN