Druga porażka w III lidze

Lubuska III Liga Mężczyzn

18 maja odbyła się V kolejka Lubuskiej III Ligi. Młody zespół juniora młodszego, wspomagany czwórką zawodników rezerw seniorskiej drużyny, nieznacznie uległ w w Kostrzynie,29:27.

Porażka w derbach lubuskiego

Lubuskie derby dla Nowej Soli. Zespół z Nowej Soli po bardzo dobrym spotkaniu wygrywa lubuskie derby 26:20. Pierwsze minuty należały do gospodarzy. Dwie indywidualne akcje Piotra Tomczyka i akcja z koła Mateusza Kowalaszka, w piątej minucie prowadzimy 3:1.

Przegrana z Tęczą

24 kolejka II ligi mężczyzn bez punktów dla ZEW-u. Po bardzo wyrównanym meczu to MKS Tęcza Kościan wraca z tarczą do wielkopolski. Nasza drużyna dobrze weszła w mecz.

Lubuskie derby II ligi TS ZEW - UKS Trójka Nowa Sól

Zapowiedź 25 kolejki II ligi mężczyzn.

W najbliższy weekend czeka nas nie lada mecz. W sobotę w naszej hali WIELKIE LUBUSKIE DERBY. Zespół seniorów będzie walczył o trzy punkty z UKS Trójka Nowa Sól. W I rundzie nowosolanie po bardzo zaciętym meczu wygrali 26:21.

24 kolejka II ligi TS ZEW - MKS Tęcza Kościan

Zapowiedź 24 kolejki II ligi mężczyzn

W najbliższy weekend już 24 kolejka II ligi piłki ręcznej. Nasz zespół podejmować będzie czwarty zespół MKS Tęcza Kościan. Przeciwnik ma duże szanse stanąć na podium rozgrywek ligowych.